بازگشایی مدارس ابتدایی و هنرستانها از اول بهمن ماه سال جاری

تخم مرغ از بهمن ماه سال جاری بصورت فله عرضه می شود
ژانویه 11, 2021
نگرانی اسرائیل از بازگشت بایدن به برجام
احتمال بازگشت جو بایدن به برجام، باعث نگرانی اسرائیل شده است
ژانویه 23, 2021

بازگشایی مدارس ابتدایی و هنرستانها از اول بهمن ماه سال جاری

بازگشایی مدارس

آقای فولادوند، دبیرکل آموزش پرورش شهر تهران، در خصوص بازگشایی مدارس بیان کرد. هنرستان ها و مدارسی که دارای جمعیت کمتر از ۵۰ نفر هستند. از ابتدای بهمن ماه فعالیت خود را بصورت حضوری آغاز خواهند کرد.

وی افزود. دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدایی که در مناطق زرد و آبی قرار دارند. باید کلاسهایشان دایر شده و در کلاس درس حضور پیدا کنند. همچنین هنرجویان هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش در شاخه های آموزش مهارت و کار اموزی نیز باید در کلاسهای درسی خود حضور پیدا کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران در پی این خبر اعلام کرد. : این موضوع تبصره ای دارد. که تعداد دانش آموزان در کلاس های درسی باید حداکثر ۱۰ نفر باشد. لذا لازم است. که مدیران مدارس اقدام به تشکیل شورای مدرسه نمایند. و اقدامات لازم را جهت حضور دانش آموزان در مدرسه فراهم نمایند.

وی افزود. ترتیبات اجرایی اعم از ابلاغ به مدیران مدارس، تشکیل شورا ، برنامه ریزی و نحوه حضور دانش آموزان در مدرسه ، نحوه اجرای پروتوکل های بهداشتی و اطلاع رسانی به خانواده ها باید تا قبل از پایان دی ماه سال جاری انجام پذیرد.

فولادوند عنوان کرد. که به خانواده ها اطمینان میدهیم. که پروتوکل های بهداشتی حتما رعایت شود. و این امر با همکاری دانش آموزان بصورت عالی تحقق خواهد یافت .

وی تصریح کرد دانش آموزان گروه بندی خواهند شد. تا همه دانش آموزان بتوانند. ساعاتی از روز و یا روزهایی از هفته را از کلاس های حضوری بهره ببرند.

مدیرکل آموزش پرورش تهران در پایان عنوان کرد. : در تمامی کشورهای دنیا دانش آموزان و مراکز علمی بطور صد در صدی تعطیل نشده اند. حتی در انگلستان نیز که بیشترین تلفات از کرونا را داریم. ، آموزش پرورش آنها بطور کامل تعطیل نشده است. ما نیز از اول بهمن ماه به یاری خدا شاهد بازگشایی مدارس در پایه های اول و دوم دبستان و مباحث علمی هنرستان ها خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *