کرونا در مشهد
کرونای جهش یافته به مشهد رسیده است
فوریه 24, 2021
واکسن کرونا در افغانستان
اهدای ۴۰۰ هزار دوز واکسن کرونا به افغانستان از طرف چین
مارس 1, 2021

خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام

خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام

شهاب حسینی با بیان : ترجیح می دهم زندگی را مانند قبل در فضای حقیقی تجربه کنم; از اینستاگرام خداحافظی کرد. این بازیگر سرشناس با انتشار یادداشتی از فضای مجازی بیرون رفت. 

حسینی در بخشی از یادداشتی که در صفحه اینستاگرامش منتشر نموده نوشته است: <گفت، سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد ، به تندیسی زیبا بدل نخواهد شد. میبخشید اگر الگویی نبودیم که مقبول نظر افتد. چون اصلا الگو نبودیم. کی گفت که بودیم؟ در جهانی که زیستگاه مردان و زنانی بوده; ما را چه به الگو بودن؟ همواره خود جوینده الگویی بودیم تا رمز جاودانگی بیاموزیم.

درست میگویید. وصلم. اما نه به آنجا که پندار شماست. به ریسمانی که به ان چنگ زدم تا پراکنده و متلاشی نشوم.جبل الله، که از مهر و کرامتش دردسترس همگان است. اگر نمیبینیم، مشکل از ماست. قدر دان مهر عزیزانی هستمکه همواره و در هرشرایط بنده را از لطف حمایت خود محروم نکردند. برایشان طول عمر با عزت و عاقبت خیر آرزو میکنم. 

اما نارفیقان نسبتا محترم; سیر بنده کوچک در طی ۲۷ سال از عمق نا کجا و رسیدن به اینجا در پیشگاه چشمتان نبود؟ آنچه که غیر از خدای بزرگ و ارادت به خاصان درگاهش مرا به پیوند با آن نسبت می دهید; چنانچه می توانستند خود را از گزندهای روزگار حفظ می کردند. وگرنه من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم.

قصه کوتاه که متاسفم که آنچه انتظار داشتید نبودم چون وامدارتان نبودم. از آنجایی که بنده متعلق به نسل فضای مجازی نیستم; ترجیح می دهم رندگی را همچون پیش، در فضای حقیقی تجربه کنم . لذا از اینستاگرام رفع زحمت میکنم و دنبال کنندگان مجاز را با دنیای خود تنها میگذارم. 

حق ماندگار،پایدار و نگهدار. 

امضا: شهاب حسینب ملقب به صفر کله گنده.

اتمام پبام/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *