مرد جوان، خواهر و ۳ خواهر زاده خود را به قتل رساند

با افزایش قیمت دلار، قیمت خودروهای داخلی حداقل ۵ میلیون تومان رشد کرد
با افزایش قیمت دلار، قیمت خودروهای داخلی حداقل ۵ میلیون تومان رشد کرد
ژوئن 25, 2020
«رضا بهرام» کرونا گرفت
«رضا بهرام» کرونا گرفت
ژوئن 26, 2020

مرد جوان، خواهر و ۳ خواهر زاده خود را به قتل رساند

بازدیدها: 5

پیشبرد نیوز: مرد جوان اهل مهرستان، خواهر و ۳ خواهر زاده به دلیل اختلاف مالی به قتل رساند.

به گزارش پیشبرد نیوز، مرد جوانی که به دلیل اختلاف مالی خواهر و سه فرزند او را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان پلیس شهرستان مهرستان در کم تر از ۲۴ ساعت بازداشت شد.

به گزارش شرق، ساعت ۱۹ دوم تیر در پی اعلام مرگ مشکوک چهار عضو یک خانواده و کشف اجساد آن ها از درون چاه آب منزلشان واقع در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند. با حضور کارآگاهان در محل حادثه، جسد زنی ۴۵ساله بهمراه اجساد سه فرزندش که یک پسر ۱۶ساله و دو دختر ۱۱ و ۱۳ ساله بودند توسط مأموران آتش نشانی از داخل چاه ۲۰ متری منزلشان بیرون آورده شد.

در تحقیقات اولیه کارآگاهان پلیس، برادر بزرگ زن متوفی با مراجعه به مأموران گفت که چند ساعت پیش از کشف اجساد، برای دیدار با خواهرش به منزل آن ها آمده بود و از غیبت او و بچه هایش متعجب شد که بعد از سه ساعت پیگیری و جست وجوی بی اثر، با کمک اعضای خانواده و همسایگان اقدام به جست و جوی دقیق تمام نقاط منزل کرد که در پی آن یکی از برادرانش، با مشاهده اجساد خواهر و فرزنداش در درون چاه آب بلافاصله با آتش نشانی و پلیس ۱۱۰ تماس گرفت.

کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیق از اعضای خانواده با اظهارات ضدونقیض برادر کوچک تر متوفی که نخستین بار اجساد را داخل چاه آب پیدا کرده بود مواجه و به او مشکوک شدند.

با جمع آوری سرنخ های موجود و انجام یکسری اقدامات تخصصی شک کارآگاهان پلیس به یقین تبدیل شد و بعد از هماهنگی قضائی برادر کوچک تر این زن به اتهام قتل، بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این متهم ۲۸ساله که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت، در بازجویی های تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی اعتراف و اقرار کرد که به علت یکسری مسائل مالی به مدت دو سال با خواهر خود اختلاف داشت و به همین دلیل تصمیم به قتل او گرفت.

متهم با مراجعه به منزل خواهرش اقدام به ریختن سم داخل غذا کرده و از منزل خارج شده بود و در ادامه بعد از گذشت دو ساعت با مراجعه مجدد به منزل، اجساد آن ها را داخل چاه آب انداخته بود.

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان، با تائید این خبر بیان کرد: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =