جزئیات فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد

طعنه عباس عبدی به محمد باقر قالیباف/ با این میزان رأی مگر آبرویی برای آدم می‌ماند
طعنه عباس عبدی به محمد باقر قالیباف/ با این میزان رأی مگر آبرویی برای آدم می‌ماند
می 13, 2020
بیانیه ارتش آمریکا درباره حادثه ناوچه کنارک/ تسلیت به مردم ایران
بیانیه ارتش آمریکا درباره حادثه ناوچه کنارک/ تسلیت به مردم ایران
می 14, 2020

جزئیات فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد

جزئیات فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شد

بازدیدها: 8

پیشبرد نیوز:در اجرای این طرح ابتدا متقاضیان ثبت نام خودرو به وب سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و با درج مشخصات کامل، مراحل پیش ثبت نام را انجام داده و نام کاربری و رمز ورود به سامانه دریافت می کنند.

به گزارش پیشبرد نیوز، معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه خودروسازی سایپا اظهار‌کرد: طبق تصمیم جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت فرآیند فروش فوري محصولات گروه خودروسازی سایپا تغییر کرده و از هفته آینده تحت عنوان «فروش فوق العاده محصولات سایپا» اجرا خواهد شد.

عباس قاسمی، در تشریح تصمیم جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت و گروه خودروسازی سایپا برای اجرای شیوه های جدید فروش خودرو اظهار‌کرد: در شیوه جدید نیز کم رنگ کردن نقش واسطه گران و ایجاد سازوکار شناسایی و عرضه به مصرف کننده واقعی خودرو در صدر اولویت های سایپا قرار دارد و به همین دلیل، علاوه بر اقدامات سابق، محدودیت های جدیدی نیز در نظر گرفته شده است.

او افزود: ثبت نام فقط یک خودرو با کد ملی منحصر به فرد ، سن بالای ۱۸ سال، فاصله زمانی تا آخرین خرید خودرو از سایپا، در رهن بودن خودرو تا یک سال به واسطه اعطای تسهیلات و عدم امکان صلح من جمله اقداماتی بود که سایپا پیشتر برای جلوگیری از واسطه گری انجام داده ولی در سیستم جدید فروش محصولات، علاوه بر حفظ شرایط قبلی، محدودیت های جدیدی نیز اجرا خواهد شد.

قاسمی ادامه داد: با همکاري سازمان توسعه تجارت سامانه احراز اطلاعات فردی موسوم به “امتا” راه اندازی شده تا با استفاده از آن مشخصات شناسنامه ای، شماره حساب بانکی و شماره تلفن همراه متقاضیان خرید خودرو را با هم مطابقت دهیم به دلیل آن که ضروری است اطلاعات هویتی و کد ملی متقاضي با شماره حساب واریز وجه مطابقت کامل داشته باشد تا امکان بازگشت پول به حساب مشتریان در صورت عدم انتخاب در قرعه کشی فراهم باشد.

معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه سایپا در تشریح فرآیند فروش فوق العاده محصولات سایپا گفت: در اجرای این طرح ابتدا متقاضیان ثبت نام خودرو به وب سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و با درج مشخصات کامل، مراحل پیش ثبت نام را انجام داده و نام کاربری و رمز ورود به سامانه دریافت می کنند.

قاسمی با بیان این که سامانه “امتا” طی یک هفته و به صورت اتوماتیک، ثبت نام های انجام شده و اطلاعات مشتریان را بررسی و راستی آزمایی می کند، ادامه داد: بعد از این مرحله، متقاضیان یک هفته مهلت دارند تا ۵۰ درصد از مبلغ خودرو مورد نظر خود را به حساب سایپا واریز کنند. بعد از یک هفته روند ثبت نام متوقف می شود و قرعه کشی برای تخصیص خودرو به مشتریان با حضور نمایندگانی از سازمان های ذی ربط و دستگاه های نظارتی به وسیله نرم‌افزار انجام خواهد شد.

او خاطر نشان کرد: بعد از انجام قرعه کشی اسامی منتخبین توسط مبادی رسمی اطلاع رسانی گروه سایپا اعلام خواهد شد و آن ها تا یک هفته فرصت خواهند داشت تا ۵۰ درصد باقی مانده مبلغ خودرو را واریز کرده و برای نهایی شدن فرآیند خرید خودرو خود، تکمیل وجه کنند.

قاسمی با بیان این که خودرو افرادی که در قرعه کشی برنده میشوند، سه ماه بعد از تکمیل وجه تحویل داده خواهد شد، گفت: مبلغ پرداختی افرادی که در قرعه کشی برنده نشده اند نیز طی یک هفته بعد از معلوم شدن نتایج به حساب متقاضیان بازگردانده خواهد شد، به همین دلیل ضروری است که پرداختی اولیه از حسابی باشد که متعلق به متقاضي اصلی خرید خودرو است.

او در مورد تعداد خودروهایی که در هر مرحله از فروش فوق العاده سایپا به مشتریان عرضه می شود نیز گفت: طبق توافق های صورت گرفته، خودروسازان میتوانند تا سقف ۴۰ درصد از تولیدات روزانه خود را بصورت فروش فوق العاده عرضه کنند و ۶۰ درصد باقی مانده نیز به ایفای تعهدات گذشته و همینطور طرح های پیش فروش اختصاص خواهد یافت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =