بیانیه جبهه راه نوین در خصوص فرمایشات حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی

وضعیت آشفته بازار خودرو در اصفهان؛ پراید ۹۲ میلیون تومان معامله شد!
وضعیت آشفته بازار خودرو در اصفهان؛ پراید ۹۲ میلیون تومان معامله شد!
می 19, 2020
بازگشایی تمامی اماکن ورزشی در مناطق سفید ایران/ شروع فعالیت استخرها
بازگشایی تمامی اماکن ورزشی در مناطق سفید ایران/شروع فعالیت استخرها
می 21, 2020

بیانیه جبهه راه نوین در خصوص فرمایشات حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی

رهبر انقلاب

بازدیدها: 31

پیشبرد نیوز: «رهبر فرزانه عزیز؛ پیام دریافت شد. با تمام قوا حرکت میکنیم » بیانیه جبهه راه نوین در خصوص فرمایشات رهبرجهان اسلام،حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس خداوندی را که نعمت رهبری فرزانه، شجاع، آگاه و دوراندیش را بر ما ارزانی داشت تا خورشید تدبیرش روشنگر راهمان باشد. جبهه راه نوین، که متشکل از احزاب و تشکلهای سیاسی قانونی کشوراست، با حمایت قاطع از بیانات مقامات معظم رهبری در دیدار تصویری با نمایندگان تشکلهای دانشجویی، مواضع خود را به شرح ذیل اعلام میدارد:

  • جبهه راه نوین بخشی از جبهه انقلاب بوده که توسط جوانان انقلابی مطالبه گر و خستگی ناپذیرتشکیل شده و هدف آن ،گام برداشتن در راه انقلاب و بازگردانی روحیه انقلابی به کشور در مقابل جبهه وسیع و عظیم ظلم و کفر و استکبار است.
  • جبهه راه نوین تلاش دارد در راستای تحقق آرمانهای انقلاب و فرمایشات رهبری عزیز با شناسایی و معرفی جوانان نخبه انقلابی در عرصه های تخصصی مورد نیاز کشور، از «انفعال» و «انحراف» به عنوان دو آسیب بزرگ محیط‌های جوان جلوگیری نموده و در کنار «برافراشته نگه داشتن پرچم آرمانخواهی و مطالبه گری»، راه را برای مشارکت فعال این جوانان در راهبرد و مدیریت امور ممکتی هموار نماید.
  • عدالتخواهی، رفع فساد و در نهایت ایجاد تمدن اسلامی از آرمانهای اساسی جبهه بوده که جبهه تلاش دارد در این راستا، با گفتمان سازی در زمینه مسائل مهم نظام و راه حل های آنها به این مهم دست یابد.
  • جبهه راه نوین در راستای اهداف خود یعنی همان اهداف انقلاب، در تلاش است با ترسیم مرزبندی صریح و با قدرت و بدون مماشات در مقابل تردیدافکنان در مبانی انقلاب و با یارگیری و گسترش جبهه انقلاب در میان کسانی که به مبانی پایبندند، به حول و قوه الهی زمینه ایجاد «دولت جوان و حزب اللهی» را فراهم آورد.
  • در پایان، مایه مباهات و خوشحالی است که کلیه اهداف و آرمانهای جبهه راه نوین همسو و همراستا با مبانی انقلابی است و تأیید رهبری معظم انقلاب، امام خامنه ای نیز بر همین اهداف و آرمانهای جبهه، مایه دلگرمی هرچه بیشتر ما بوده که به سان دمیدن روحی تازه در کالبد جبهه و خونی تازه در رگهای ماست و به حول و قوه الهی، با تلاش مجدانه و جهادی در آینده ای نزدیک بتوانیم به تک تک آرمانهای خود و انقلاب جامه عمل بپوشانیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =