موفقیت تیم تکاوران نیروی دریایی سپاه در مسابقات نظامی روسیه
آگوست 27, 2021
سعید محمد
گمانه‌زنی درباره سمت‌های جدید برای استفاده از حداکثر ظرفیت‌ها! کمک حال دوران تحریم، سعید محمد در کرسی ستاد اجرایی فرمان امام
آگوست 28, 2021

آغاز ثبت‌نام آموزش زبان فارسی در ژاپن

ثبت‌نام هجدهمین دوره (پنجمین دوره مجازی) آموزش زبان فارسی ویژه مخاطبان و بزرگسالان ژاپنی ازسوی رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن، در ادامه برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی زبان و ادبیات فارسی که در گذشته به صورت حضوری برگزار می‌شد، به دلیل شیوع کرونا دوره‌های جدید خود را به صورت مجازی و برخط برگزار می‌کند.

بر اساس این خبر، ثبت نام هجدهمین دوره آموزش زبان فارسی‌ آغاز شد.

در دوره هفدهم (چهارم مجازی)، علاوه بر توکیو، از دیگر استان‌ها و شهرهای ژاپن نیز همچون هوکایدو، اوساکا، کیوتو، هیروشیما، فوکوئوکا، کاگوشیما و استان‌های همجوار توکیو مانند کاناگاوا، چیبا، سایتاما، توچیگی، گونما، ایباراکی و … ثبت‌نام و در ۱۷ کلاس هفتگی و سطح‌بندی‌شده به همراه منابع درسی بنیاد سعدی برگزار شد.

دوره‌های آموزشی رایزنی فرهنگی علاوه بر دیگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است که در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

همچنین تا دوره‌های قبلی کلاس‌های کودکان همزمان با بزرگسالان برگزار می‌شد که با توجه به استقبال و درخواست‌های مطرح‌شده، اولین دوره مستقل برگزار شد و ثبت‌نام دومین دوره جداگانه، مستمر و مستقل آموزش زبان فارسی ویژه کودکان و نوجوانان فرزندان ایرانیان مقیم و ایرانی – ژاپنی نیز آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *